Михайло Поживанов: Продовжуємо допомагати ЗСУ та громадам області

Фонд «Рідний Берег», заснований Михайлом Поживановим та Олегом Радковським в рамках роботи гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» продовжує постійно допомагати громадам області та ЗСУ.

Як розповів Михайло Поживанов, сьогодні разом з керівником Одеської районної «Батьківщини» Сергієм Білюком, народною артисткою України Вірою Ревенко та керівником партосередку Суворовського району Одеси Олегом Шевченко привезли гуманітарну допомогу у Великомихайлівську громаду.

«До громади ми привезли засоби гігієни, медичну продукцію та продукти харчування, —частину допомоги, а саме медичні засоби, ми передали Великомихайлівській центральній лікарні. Як кажуть медики — у лікарні нічого зайвого не буває, все йде на потребу людей, як військових так і цивільних. Працюємо далі та наближаємо перемогу разом!» – розповів Михайло Поживанов.

Також партійці допомогли ЗСУ. Сьогодні колонна машин з гуманітарним вантажем вже відправилася на Схід, у найгарячіші місця боїв, з якою поїхала і наша депутатка з Авангардівської громади Інна Перун, яка проходить службу в ЗСУ з перших днів агресії.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова