Михайло Пінь: Тернопільщина проти скасування мораторію на продаж землі

Громадські активісти, місцеві чиновники та партійці виступили проти відкриття ринку сільськогосподарської землі в Україні без проведення референдуму.

Про це йшлося під час зустрічі активу Тернопільщини із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарасом Висоцьким та уповноваженим Президента України із земельних питань Романом Лещенком.

«Тернопільщина проти скасування мораторію на продаж с/г землі. Не варто приїжджати і нас переконувати в протилежному. Для того, щоб відкрити ринок землі – прийміть всі необхідні закони та нормативи, врегулюйте економічну ситуацію в державі та запитайте на референдумі людей, чи вони цього хочуть. Тернопільська обласна рада і 16 районних рад нашої області вже виказали свою думку з цього приводу», – заявив голова фракції «Батьківщина» обласній раді Михайло Пінь під час зустрічі з високопосадовцями.

Нагадаємо, що фракція ВО «Батьківщина» Тернопільської облради ініціювала перше в Україні звернення до керівництва держави з вимогами: продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі та винести питання відкриття ринку с/г землі на Всеукраїнський референдум.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова