Михайло Ковальчук: У Києві розпочали модернізацію Дарницької ТЕЦ

Дарницька ТЕЦ — одна з найстаріших як у Києві, так і в Україні. Вона використовує вугілля як паливо і забезпечує теплом та гарячою водою мешканців Дніпровського, Дарницького районів.

А це означає, що місто просто не може закрити її на певний час для капітальної реконструкції. До питання треба підходити комплексно. І шукати спосіб покращити екологію району, не зашкодивши киянам.

Про це розповів депутат Київради та член постійної комісії з питань екологічної політики Михайло Ковальчук в інтерв`ю «Вечірньому Києву», передає пресслужба партійного осередку.

«Зараз, в межах інвестиційної програми ТОВ «Євро-Реконструкція», здійснюється поступова реконструкція газоочисного обладнання пиловугільних котлоагрегатів. Програма передбачає почергове будівництво чотирьох сучасних високотехнологічних електрофільтрів», – заявив депутат.

Політик додав, що подальші роботи включатимуть встановлення сіркоочищення та азотоочищення із доведенням концентрації викидів цих речовин до європейських норм.

«На сьогодні вже заплановано введення в експлуатацію третього електрофільтра. На черзі — четвертий. Очікуємо закриття наявного золовідвалу в озеро Гарячка, який створює величезну екологічну проблему. Зі свого боку я, як депутат, роблю все, аби максимально пришвидшити ці процеси», – запевнив Михайло Ковальчук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова