Михайло Цимбалюк: За такої пенсійної реформи українці не доживуть до «заслуженого відпочинку»

Середній вік життя українців чоловічої статі – 66 років, а згідно з підписаним законом про пенсійну реформу, вік виходу на «заслужений відпочинок» збільшується до 65 років.

На цьому у своєму відеоблозі у Facebook наголошує голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба місцевого партосередку.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині зауважує, що ще в липні цього року Держстат визначив прожитковий мінімум на рівні 2562 гривні, а уряд обіцяє з січня наступного року мінімальну пенсію в 1450 гривень.

«Виникає запитання: куди зникає половина коштів, у чию кишеню вони йдуть? Тим більше, що за таку суму не кожен пенсіонер зможе якісно харчуватися та сплачувати комунальні послуги, які нестримно дорожчають», – зазначає Михайло Цимбалюк.

Головний «батьківщинівець» Львівщини звертає увагу на те, що зменшується оцінка страхового стажу з 1,35% до 1%, а це призведе до зменшення пенсійних виплат усім, хто вийде на пенсію вже наступного року.

«Збільшення мінімального страхового стажу з 15 до 25 років вдарить по громадянах, які працювали в колгоспах, а після їх ліквідації, скороченням робочих місць у селах вимушені займатися підсобним сільським господарством. Складається враження, що відбувається цілеспрямована зачистка сільського населення, яке все своє життя віддано працювало на землі», – пише Михайло Цимбалюк.

За словами політика, важливо, щоб влада індексувала пенсії на рівень інфляції, бо насправді реальні пенсійні виплати в Україна нині мали б становити понад 3 тисячі гривень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова