Михайло Цимбалюк: Волонтерство – основа перемоги у російсько-українській війні

Умови повномасштабної війни вкотре продемонстрували неймовірну силу та масштаби волонтерського руху в Україні та на Львівщині зокрема.

Про це на свій сторінці у Facebook написав народний депутат України, голова «Батьківщини»на Львівщині Михайло Цимбалюк, інформує пресслужба обласного партосередку.

За словами Михайла Цимбалюка, волонтери у співпраці з неприбутковими організаціями реалізують напрями з надання волонтерської допомоги Збройним Силам України та постраждалим внаслідок широкомасштабної військової агресії росії проти України.

«Щоденною волонтерською діяльністю займається приватне підприємство «Стефано», яке понад десять років виготовляє взуття для жінок та чоловіків і має мережу фірмових крамниць у Львові. Упродовж місяців війни підприємство депутата Львівської облради від ВО «Батьківщина» Степана Пилипа передало не одну тисячу пар тактичного взуття на потреби Збройних Сил України», – розповів Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що Україна безумовно переможе у війні проти російського агресора єдністю свого народу, взаємною підтримкою кожного українця в запеклій боротьбі за мирне та спокійне життя на рідній Батьківщині.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова