Михайло Цимбалюк: Влада знову грабує українців

Михайло Цимбалюк вважає, що українська влада знову лізе в кишені українців.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, так прокоментував ситуацію із зростанням цін на всі види бензину та дизельного палива очільник «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк на своїй сторінці у Facebook.

«Деякі фахівці наголошують, що основною причиною підняття ціни на бензин є ослаблення гривні, адже за добу національна валюта знецінилася на 6 копійок. Вони додають, що стабільно росте ціна і на світових ринках нафти, а впродовж останніх днів ця тенденція суттєво прискорилася. Серед чинників подорожчання бензину та дизпалива «експерти» можуть назвати навіть збір урожаю, але це не ті пункти, на які не має впливу влада», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Очільник «батьківщинівців» Львівщини звинувачує в ситуації, що склалася, непрофесійність нинішнього керівництва, яке використовує українських водіїв для затикання фінансових дір у державному бюджеті.

«У серпні різко подорожчав газ для автомобілів, українці сплачують надвеликі податки за розмитнення авто на ввезення їх в Україну», – зауважив Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що крадіжки влади дорого коштують кожному українцеві, адже цінові коливання приводять в рух весь механізм причинно-наслідкових зв’язків, через який виникає подорожчання найнеобхідніших речей – продуктів харчування та медикаментів.

«Чинна влада має нарешті навчитися підтримувати державну казну шляхом розвитку економіки, а не зазирати систематично до гаманців простих людей», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Політик наголосив, що нинішні можновладці ще раз доводять свою нездатність мислити на перспективу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова