Михайло Цимбалюк: Влада всіляко намагається понизити рейтинг «Батьківщини»

Влада жорстко критикує будь-яку пропозицію Юлії Тимошенко, оскільки саме вона є лідером виборчих симпатій українців.

Про це заявив голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк під час прес-конференції, інформує прес-служба регіонального партосередку.

Михайло Цимбалюк наголосив, що Юлія Тимошенко, прийшовши до влади, ліквідує одну з найбільших монополій у державі – НАК «Нафтогаз».

«Цю пропозицію усі провладні соціологи та експерти почали відразу критикувати. Кажуть, що ліквідація «Нафтогазу» – це позиція Москви. За їхніми словами, ліквідувавши «Нафтогаз», Україна втратить змогу отримати кошти від «Газпрому», адже нікому буде віддавати гроші. Але навіть другокурсник юридичного факультету знає, що після завершення судового процесу, якщо структура ліквідована, кошти повернуть правонаступнику. Однак піар-кампанія влади розрахована, мабуть, на те, що виборці не зрозуміють чи не усвідомлять, наскільки це все цинічно», – сказав очільник «Батьківщини» на Львівщині.

Михайло Цимбалюк також зазначив, що партосередки краю нині живуть у непростих політичних умовах. Зокрема, правоохоронці запрошують на «профілактичні розмови» керівників парторганізацій ВО «Батьківщина», прослуховують телефони, моніторять особисті сторінки в соціальних мережах.

«Дуже прикро, що коли в державі зростає рівень злочинності, коли небезпечно ходити вулицями міст і сіл, правоохоронні органи займаються відслідковуванням інформації в соцмережах наших однопартійців та прослуховуванням телефонів», – підсумував голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова