Михайло Цимбалюк: Вибори в ОТГ дадуть оцінку нинішній владі

Результати виборів в об’єднаних територіальних громадах є найкращим рейтингом для політичних сил та окремих їх представників.

Як інформує прес-служба Львівської обласної парторганізації, про це заявив очільник обласної «Батьківщини» Михайло Цимбалюк під час брифінгу у Львові.


За словами політика, у територіальних громадах виборці більше голосують за конкретних людей, а не політичні партії. Михайло Цимбалюк зазначив, що вибори, які відбудуться 23 грудня, є особливими, адже вони проходять перед виборами президента.

«Ці вибори будуть оцінкою чинній владі. Побачимо, скільки депутатів від них пройде. Хоча ми проти того, аби людина самовисувалася, бо потім якась політична сила стверджує, що підтримувала її. Ми вважаємо, що має бути чітке розмежування», – наголосив політик.

Голова «Батьківщини» Львівщини зауважив, що партія підтримує процес децентралізації, однак має застереження до самого процесу.

«Усім відомо, як створювались ініціативні групи щодо об’єднання, як писалися перспективні плани. Найбільше насторожує те, що до цього часу ще не внесені зміни до Конституції, які б узаконили діяльність ОТГ, а також повноваження голів таких новоутворень», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова