Михайло Цимбалюк узяв участь у презентації художнього альбому

Голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк на запрошення автора Христини Береговської відвідав презентацію альбому «Страсті Христові», який містить мистецькі твори художника українського походження з Канади Василя Курилика.

Як повідомляє прес-служба регіонального партосередку, презентація альбому відбулася в Домініканському соборі у Львові. Книжка побудована з 160 творів відомого художника Василя Курилика. Він єдиний у світі митець, який повіршово проілюстрував «Страсті Христові».

«Твори цього художника вражають своєю проникливістю і тією енергією, яку вони несуть у собі. Хотілося, щоб з творчістю Василя Курилика міг ознайомитися кожен українець, бо саме в пізнанні його робіт криється те найсвятіше, що є в нашої нації – співпереживання, духовність, відданість високим мистецьким почуванням», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Василь Курилик – художник, який створив майже 10 тисяч творів живопису й графіки. Він є народним художником Канади, який малював перших різнонаціональних емігрантів: українців, поляків, євреїв, французів, ірландців, ескімосів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова