Михайло Цимбалюк: Успішна громада – запорука сильної держави

Процес децентралізації в Україні дуже непростий, недосконалий і надто сильно скидається на видимість реформ.

Про це написав голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк в авторській статті для газети «Західна Україна NEWS», повідомляє прес-служба обласного партосередку.

За словами Михайла Цимбалюка, не продумавши реформу до кінця, влада жертвує добробутом мешканців громад, оскільки є загроза, що після виборів громади залишаться без жодного фінансування.

«Партія «Батьківщина» підготувала програму розвитку територіальних громад для того, щоби спільно з місцевими мешканцями успішно реалізовувати її. Тому «батьківщинівці» беруть участь у виборах. Від нашого представництва у радах залежить можливість впливу на процес, на ухвалення рішень, а кожен голос, який отримають кандидати від «Батьківщини», убезпечуватиме людей від недосконалої реформи, від посягань влади на найцінніше – землю, село, добробут родин», – наголосив головний «батьківщинівець» Львівщини.

Політик зауважив, що команда ВО «Батьківщина» вже показує якісну роботу в тих громадах, де вибори вже відбулися.

«Новокалинівська ОТГ Самбірського району найкраща не лише на Львівщині, а й в Україні. У Нижанковичах Старосамбірського району команда депутатів-«батьківщинівців» разом із головою громади склала більшість, і тепер вони працюють над реалізацією низки проектів заради розвитку прикордонного селища», – написав Михайло Цимбалюк.

29 жовтня на Львівщині відбудуться вибори до восьми рад об’єднаних громад – у всіх «батьківщинівці» братимуть участь.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова