Михайло Цимбалюк: «Укрпошту» руйнують, щоб усунути державу з ринку поштових послуг

Загроза закриття відділень «Укрпошти» – не результат технологічного прогресу, а неспроможність менеджменту гідно відповідати на виклики часу.

Про це у своєму блозі на сайті «Гордон» написав голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба регіонального партосередку.

«Напередодні очільник «Укрпошти» Ігор Смілянський заявив про намір компанії закрити з 1 січня 2019 року майже дві третини відділень через збитковість. Передусім це торкнеться сільських філій, альтернативи яким у більшості випадків немає», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Голова «Батьківщини» на Львівщині зауважив, що обґрунтування такого рішення щонайменше дивне.

«Якщо проаналізувати зарплатну сітку керівного складу «Укрпошти», то складається враження, що в цій структурі не все так і погано – не кожен може похвалитися місячною зарплатою в півмільйона гривень. Так, у липні 2016 року Смілянський заявляв, що на посаді голови «Укрпошти» буде заробляти 333 тис. грн на місяць», – написав Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що оптимізація пошти – це антисоціальний крок, який свідчить про повну відсутність стратегічного бачення або ж відверту антидержавницьку позицію.

«Уже зараз ми бачимо, як «приватники» повільно, але впевнено витісняють стратегічну державну структуру на маргінес. А відтак виникає питання: чи не стаємо ми свідками кулуарних домовленостей, спрямованих на чергове розбазарювання державних потуг й обдирання громадян України?» – підсумував Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова