Михайло Цимбалюк: Україна не використовує свій туристичний потенціал

Україна не використовує свій туристичний потенціал так, як мала б це робити.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, про це на своїй сторінці у Facebook написав голова обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

За словами очільника «Батьківщини» на Львівщині, тисячі українців надають перевагу відпочинку за кордоном, а не на території рідної країни.

«Подорожувати звісно потрібно й за межі України, але чому українці встигають об’їздити Європу, Азію й Африку, але не знаходять часу, щоб осягнути велич свого, рідного? Одразу напрошується пояснення цьому дивному феномену – співвідношення ціна-якість не найкраще», – зазначає Михайло Цимбалюк.

Політик наголосив, що через бездіяльність відповідальних осіб Україна втрачає величезне архітектурне багатство.

«Ми маємо багато споруд, якими можна захоплюватися й милуватися годинами, але, до прикладу, лише на Львівщині є близько десяти замків, палаців чи костелів, до яких туристів не приводять, а самі будівлі з кожним роком все більше занепадають, руйнуються стіни, фундамент, а отже нищиться і наша пам’ять», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Голова Львівської обласної «Батьківщини» пропонує центральній владі та органам місцевого самоврядування, меценатам більше приділяти уваги збереженню культурних цінностей, розвитку конкурентоспроможної туристичної галузі з прозорими «правилами гри», утвердженню України як прекрасної туристичної країни.

«Про цю галузь потрібно подбати і вона принесе не лише духовне збагачення, а й мільйонні надходження у бюджет», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова