Михайло Цимбалюк розкритикував чинного прем’єр-міністра

Наразі чинному прем’єру треба зосередитися на виконанні його безпосередніх обов’язків і власних обіцянок, бо на них Володимир Гройсман – дуже щедрий – на посаді глави уряду дав 357 обіцянок.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, про це у своєму блозі на одному з українських сайтів написав очільник Львівської обласної «Батьківщини» Михайло Цимбалюк. Політик наголосив на тому, що Володимир Гройсман пропонує «оптимізувати» кількість міністерств і скоротити їх до 12.

«Чергова ініціатива Гройсмана нагадує «бородатий» анекдот про поганого танцюриста, якому навіть взуття начебто заважає. Насправді ж, у заяві про «12 урядовців» він кривить душею, бо наразі з 25-ти членів Кабміну семеро – це прем’єр-міністр, 6 віце-прем’єр-міністрів, два з яких одночасно очолюють міністерства, яких загалом є аж 20. У цьому й вся «таємниця полішинеля», яка вирвалась із підсвідомості Гройсмана під час прямого ефіру – нині на засіданнях Кабміну у нього, окрім власного, вирішального 13-го, власне і є гарантованих 12 голосів міністрів», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик вважає, що Гройсман мріє вдруге очолити Кабмін, але це помилка – для нього і для суспільства.

«За результатами опитувань, ані партії Гройсмана, ані його міністрам не вдасться потрапити до нового уряду – під виборчим бар’єром їм доведеться хіба що проповзти. Ніхто з них, навіть сам прем’єр у рідній Вінниці, не зважилися піти на вибори у мажоритарному окрузі», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова