Михайло Цимбалюк: Пустопорожніми словами влада дискредитує себе

Українська влада вкотре підтвердила, що не несе за свої слова жодної відповідальності. У період, коли країна ще перебувала в різдвяному настрої, голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив, що цього року купуватимемо дешевий російський газ.

Про це розповів голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк одному зі львівських інтернет-видань, інформує прес-служба регіонального партосередку.

Головний «батьківщинівець» Львівщини нагадав про заяви нинішнього президента України щодо відмови від російського газу й і колишнього прем’єр-міністра Яценюка щодо повної незалежності України від «Газпрому».

«Ці люди свого часу говорили те, що хотіли почути українці. Вони просто й цинічно займалися окозамилюванням, а самі й надалі думали, як збагатити себе і свої родини, йдучи на перемовини з країною-агресором, ігноруючи інтереси держави», – наголошує Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що пустопорожніми словами влада продовжує дискредитувати себе та випробовувати громадян України.

«Раніше прем’єр-міністр Гройсман обіцяв, що реформує податкову поліцію, а вона й досі працює. Були обіцянки про створення «чорної сотні» для боротьби з контрабандою на митниці – не виконали. Пообіцяли військовим пенсіонерам перерахунок пенсій – не знайшли грошей у бюджеті. І таких прикладів можна наводити багато», – підсумовує «батьківщинівець» Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова