Михайло Цимбалюк презентував кандидатів у депутати від «Батьківщини»до Львівської міської ради

23 вересня відбулася презентація кандидатів у депутати до Львівської міської ради від ВО «Батьківщина» за участі народного депутата України, голови «Батьківщини» на Львівщині Михайла Цимбалюка.

 За словами політика, команда «Батьківщини» у Львові за останні п’ять років роботи напрацювала конкретну програму розбудови міста з економічним обґрунтуванням кожного пункту програми.

Михайло Цимбалюк нагадав, що на початку двотисячних років понад 60% львів’ян могли користуватися водою лише шість годин на добу – по три години вранці та ввечері.

«Ситуація змінилася в останні дні 2009 року, коли під час візиту до Львова тодішній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко дала розпорядження увімкнути цілодобове водопостачання. Це стало апогеєм зусиль тодішньої очільниці уряду, спрямованих на порятунок Львова від сторічного водяного колапсу», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Перший номер у виборчому списку до Львівської міської ради від ВО «Батьківщина» Наталія Тимчій розповіла, що чи не основна мета програми – втілення соціальних ініціатив.

«Багато ідей ми вже зреалізували – адже активно працюємо для Львова як громадські діячі уже багато років.  Хочемо зробити ще більше, знаємо як саме і обов’язково зробимо – коли будемо представляти інтереси громади у міській і районних радах», – зазначила Наталія Тимчій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова