Михайло Цимбалюк представив оновлену команду «Батьківщини» Червоноградського району

Днями у Червонограді відбулося представлення команди кандидатів у депутати до рад ОТГ, районної ради та обласної ради від партії ВО «Батьківщина».

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, представив команду народний депутат України, голова «Батьківщини» Львівщини Михайло Цимбалюк.

Очолює список кандидатів у депутати до Червоноградської міської ради Богдан Ляховський. Першим у списку до Сокальської ради ОТГ – Олег Кожушко, до ради ОТГ Радехова – Жук Василь. Очолює список кандидатів у депутати до Червоноградської районної ради – Наталія Кохан. Перші номери до Львівської обласної ради від територіального округу №8 – Назарій Білобран та Леонід Цибуля.

Михайло Цимбалюк зазначив, що команда «Батьківщини» у районі оновилась, зокрема у Червонограді до команди долучились молоді та фахові люди.

«Завдяки поєднанню професіоналізму та молодому потенціалу, ВО «Батьківщина» втілить багато змін у районі та області», – переконаний політик.

Він також наголосив, що «Батьківщина» – це єдина ідеологічно структурована партія, яка вже 20 років є на політичний арені і має свою постійну команду та програму дій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова