Михайло Цимбалюк: Правоохоронні органи не здатні забезпечити мир і спокій українців

Радикалізм в Україні – це результат бездіяльності та непрофесійності української правоохоронної системи, адже саме правоохоронці дозволяють радикалам порушувати чинне законодавство.

Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив голова «Батьківщини» на Львівщині, генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба обласного партосередку.

За словами політика, статистика розкриття злочинів свідчить про те, що керівництво правоохоронних структур України не здатне забезпечити мир і спокій громадян.

«Нова поліція – це результат не реформування, а розреформування. Одна прогалина в роботі поліції тягне за собою інші. Таким чином, у країні криміналітет відчуває безкарність та вседозволеність. А те, що правоохоронці звітують про зниження злочинності – це фікція, адже через суспільну недовіру до поліції люди просто до неї не звертаються, і таких випадків з кожним днем дедалі більше», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Головний «батьківщинівець» Львівщини закцентував увагу на тому, що більшість відділів поліції не укомплектована, оскільки молоді хлопці та дівчата зіткнулися з нелегкими реаліями роботи в правоохоронних органах.

«Українці мають властивість зачаруватися, а тоді швидко розчаруватися. У лави поліції потрапили мрійники, їх не готували до реальної боротьби зі злочинністю. За 3-6 місяців не можна підготувати якісного правоохоронця», – сказав Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова