Михайло Цимбалюк побував із подарунками у дитячому будинку

Очільник Львівської обласної парторганізації «Батьківщини» Михайло Цимбалюк у День Святого Миколая відвідав з подарунками дитячий будинок «Рідний дім», що у селищі Корналовичі Самбірського району.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, Михайло Цимбалюк ще в 2007 році ініціював капітальний ремонт дитячого будинку в Корналовичах і відтоді опікується ним постійно.

DSC_0293

«Діти щороку з нетерпінням очікують Святого Миколая. Мені дуже приємно, що нині вони по-справжньому щасливі. Наша основна робота – це дитячі усмішки і щастя, адже у нас виховуються дітки-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки, ті, що опинилися в складних життєвих ситуаціях», – сказала директор дитячого будинку Марія Янушевич.

Цього разу свято Миколая у дитбудинку мало сумний відтінок. Очільник «батьківщинівців» Львівщини розповів, що для того, аби будинок не закрили, треба знайти 2,5 мільйони гривень, яких у бюджеті ані району, ані громади немає.

«Прикро, що можновладці скинули фінансування подібних закладів на місцеві бюджети, а створена ОТГ утримуватиме дитячий будинок за залишковим методом. Ми змушені будемо спільно вирішувати як колектив будинку житиме в майбутньому, але в одному впевнений – не дозволимо закрити дитячий будинок!» – наголосив Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова