Михайло Цимбалюк: На Львівщині сформуємо оновлену команду депутатів місцевих рад

ВО «Батьківщина» не рекомендуватиме до участі у місцевих виборах тих кандидатів, які не виправдали довіри виборців і не справилися зі своїми обов’язками.

Як інформує пресслужба Львівського обласного партосередку, про це розповів народний депутат України від ВО «Батьківщина», голова обласної парторганізації Михайло Цимбалюк під час виборчого марафону «Місцеві вибори: оцінка ризиків та перелік рішень.

Депутат повідомив, що «Батьківщина» Львівщини наразі працює над тим, аби оновилася команда в усіх органах місцевої влади. У відборі кандидатів орієнтується на три принципові засади: професійність, моральність та патріотизм.

«Ми сповідуємо головний принцип – людина має спочатку відчувати політичну відповідальність, а потім уже балотуватись у депутати. Кандидувати від партії, не будучи її членом, як виключення, може лише людина, яка відповідно до законодавства не може бути партійною», – переконаний Михайло Цимбалюк.

На його думку, важливо, щоб усі політичні сили, які готуються до місцевих виборів, пам’ятали, що життя існує і після виборів.

«На Львівщині ми сформуємо оновлену команду депутатів місцевих рад, які достойно представлятимуть громади, зокрема це будуть представники громадських організацій «Батьківщина молода» та «Жінки Батьківщини», які є прихильниками нашої політичної сили», – додав політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова