Михайло Цимбалюк: На Львівщині команда «Батьківщини» здобула чергову велику перемогу

За партію ВО «Батьківщина» під час дострокових парламентських виборів на Львівщині проголосувало майже сто тисяч виборців – і це найбільше в Україні.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує пресслужба регіонального партосередку.

За словами політика, за кожним голосом за політичну силу Юлії Тимошенко стоїть віра людей, викликана важкою, цілодобовою роботою кожного партійця та прихильників у цілому.

«Дякую мешканцям Львівщини за підтримку й усвідомлюю, що результат виборів – це величезний кредит довіри від вас, а на ВО «Батьківщина» покладена велика відповідальність. Юлія Тимошенко добре знає проблеми Львівщини, й ми разом у парламенті обстоюватимемо інтереси нашого регіону та кожного українця загалом», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині переконаний, що партійна команда зробить усе, щоб втілити в життя «Новий курс», знизити тарифи та забезпечити зростання економіки.

«Ми в силах це зробити, а тому закликаю мешканців Львівщини до подальшої консолідації зусиль та діалогу в процесі досягнення спільної цілі – розбудови нашої держави», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова