Михайло Цимбалюк: Міністерство інформполітики не виправдало сподівань українців

Міністерство інформаційної політики, очолюване Юрієм Стецем, не виправдало сподівань українців, оскільки прикордонні регіони України продовжують отримувати інформацію з ворожої до нас країни. Правоохоронці не провели ефективного розслідування щодо фінансування українських ЗМІ Росією, або політиками-утікачами.

Як інформує прес-служба Львівського обласного партосередку, про це у своєму блозі на сайті Zaxid.net написав очільник обласної парторганізації Михайло Цимбалюк.

Голова «Батьківщини» Львівщини звернув увагу на недосконалість законопроекту №6688, який надає державним органам необмежені можливості щодо позасудового блокування Інтернет-сайтів.

«Ініціатива в умовах українсько-російської війни та посиленої пропаганди з боку країни-агресора на перший погляд начебто необхідна. З іншого – чи не спекулюватимуть чиновники законодавчими нормами, аби боротися з тими сайтами, які обґрунтовано критикують нинішню владу. Чи не стане це черговим важелем впливу, або тиску на журналістів та свободу слова в Україні?» – висловив занепокоєння Михайло Цимбалюк.

За словами політика, Україна належить до демократичного світу й повинна гарантувати збереження свободи слова.

«Ми бачимо спроби влади вплинути перед виборами на ЗМІ й на Інтернет», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Він закликав не робити поспішних кроків в ухваленні відповідних законодавчих документів, а чітко прописувати законні пункти, які дійсно сприятимуть боротьбі з кіберзлочинністю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова