Михайло Цимбалюк: Львів живе в борг від міжнародних організацій

Впровадження е-квитка у львівському транспорті стає політичним, а не господарським питанням.

Про це на своїй сторінці Facebook написав голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба регіонального партосередку.

За словами політика, Львів звернеться до Європейського банку реконструкції та розвитку з проханням виділити кредит на суму 10 мільйонів євро (до речі, 17 мільйонів євро ЄБРР має надати для Львова на закупівлю 50 тролейбусів).

«Львівська господарка ведеться у борг, адже сукупна позика міста станом на початок року становила майже 8 мільйонів доларів та майже 37 мільйонів євро. І дозволю собі зауважити, що ці гроші нам, львів’янам, доведеться віддавати з власної кишені», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщини прогнозує, що після зрівняння вартості квитка у тролейбусах і трамваях з маршрутками перевізники вимагатимуть подорожчання і зі свого боку – до 7 гривень 50 копійок.

«Такі тарифи були б цілком виправдані, якби львів’яни розуміли, за що вони витрачають свої гроші, бо надання транспортних послуг бажає очікувати кращого. Трамваї в години пік продовжують виходити з ладу, маршрутки курсують не за графіком, а перевезення пільгових категорій на більшості автобусних маршрутів скасоване», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова