Михайло Цимбалюк: Кожен голос за «Батьківщину» – це шлях до державного успіху

Команда ВО «Батьківщини» має чітку покрокову стратегію розвитку країни, яку готова впроваджувати невідкладно упродовж наступних ста днів після виборів.

Про це в ефірі телеканалу «Правда тут. Львів» заявив голова Львівської обласної парторганізації Михайло Цимбалюк, інформує пресслужба регіонального партосередку.

За словами політика, кожен голос за «Батьківщину» – це голос за зниження тарифів, збільшення пенсій та зарплат.

«Підтримуючи «Батьківщину» 21 липня, виборець голосує проти розпродажу української землі й стратегічно важливих підприємств, які є національним надбанням. Це знищення корупційних схем, реальне покарання тих, хто останні щонайменше п’ять років розкрадав країну», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині також зазначив, що парламентські вибори фактично є голосуванням за нового прем’єр-міністра України.

«Новому, недостатньо досвідченому, президенту потрібний сильний союзник. Молода команда повинна мати поряд того, хто може допомогти, порадити, скерувати у правильному напрямку. У парламенті та уряді мають бути фахівці своєї справи, бо чергових експериментів і помилок наша держава може не витримати», – сказав Михайло Цимбалюк.

За його словами, ВО «Батьківщина» – це не проект, зроблений під вибори, а партія, яка відповідає за кожен свій крок упродовж своєї тривалої історії.

«Ми робитимемо так і надалі. А тому з впевненістю заявляю, що кожен голос за «Батьківщину» – це шлях до державного успіху», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова