Михайло Цимбалюк: Громадою Львова відстояли місцеве летовище

Під час зустрічі народних депутатів з представниками місцевої влади у Львові з’ясувалося, що керівництво летовища отримало листа від Міністерства інфраструктури України щодо вивчення ситуації про можливу зміну форми власності з державного підприємства на акціонерне товариство.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України, очільник «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк, інформує пресслужба обласного партосередку.

За словами політика, пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій під час українсько-німецького бізнес-форуму стверджував, що вони готові розпочати процес передачі в концесію міжнародних аеропортів у Львові та Херсоні.

«Наша команда звернулася до профільного міністерства з вимогою чітко поінформувати про подальшу долю міжнародного аеропорту «Львів». Нас запевнили, що наразі не розглядають летовище у Львові для передачі у концесію. Переконаний, якби не суспільний резонанс, то держава втратила один із найкращих аеропортів в Україні», наголосив Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова