Михайло Цимбалюк: Держава може залишити місцеві бюджети без дотацій

Найбільша небезпека створення об’єднаних територіальних громад полягає у тому, що держава може залишити місцеві бюджети без дотацій.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації, про це розповів очільник обласних «батьківщинівців» під час зустрічі у Трускавці з редакторами місцевих ЗМІ.

«Прикладом нелегкого процесу децентралізації може бути селище Східниця – її об’єднання гальмує декілька сільських голів лише тому, що не всю землю там продали. В ідеалі об’єднання мало би мати інший характер – добровільний. Держава спочатку надала широкі повноваження на місцях, а тепер розуміє, що їх забагато. Як результат, центральна влада руками місцевих депутатів закриватиме школи, дошкільні заклади, ФАПи, бо не всі місцеві бюджети витримають таке навантаження», – розповів Михайло Цимбалюк.

Головний «батьківщинівець» Львівщини наголосив на тому, що «Батьківщина» намагається вдосконалити процес децентралізації, аби вже наступного року прийти до влади і встигнути зупинити закриття соціально важливих об’єктів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова