Михайло Цимбалюк: Безвіз – квиток в один бік

Низький економічний стан нашої держави, часто мізерна заробітна плата, шалені ціни на комунальні послуги й продукти першої необхідності змушують молодь виїхати з України в пошуках кращої долі.

Як інформує прес-служба Львівського обласного партосередку, про це у своєму блозі написав очільник Львівської обласної парторганізації Михайло Цимбалюк.

За словами політика, молодь все частіше прагне навчатися за кордоном не через кращу освіту, а можливість надалі залишатися в ЄС.

«Багато спілкуюся з молоддю і все частіше чую від них вперте бажання залишити країну, бо тут їм не допомогли, не вмотивували, не підказали, не скерували, а часто навіть навпаки – нахабно перешкодили реалізувати свої ініціативи. Молоді хлопці та дівчата, які могли б розбудовувати Україну,  розчарувалися і втратили надію на те, що найближчим часом щось зміниться в нашій країні», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик наголосив, що влада й надалі продовжує заплющувати очі на проблеми, а все активніше впроваджує свої «реформи».

«Проблема міграції настільки тривожна, що на неї потрібно звертати особливу увагу. Розгубити потенціал країни дуже легко, а знову його наростити найближчим часом уже не вдасться – на це підуть роки, якщо не десятиліття», – констатує Михайло Цимбалюк.

Головний «батьківщинівець» Львівщини закликає владу проводити справжні реформи, створивши всі умови для того, аби українці користувалися безвізом виключно в туристичних, культурних та бізнесових цілях.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова