Михайло Цимбалюк: «Батьківщина» напрацьовує програму розвитку країни

Найближчим часом лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко оголосить програму, що стосуватиметься розвитку всіх галузей економіки та конкретних територій України.

Як інформує прес-служба Львівської обласної «Батьківщини», про це повідомив очільник «батьківщинівців» краю Михайло Цимбалюк, спілкуючись із журналістами міста Радехів.


«Ми наполегливо працюємо над підготовкою такої програми в області та запрошуємо до її розробки всіх, незалежно від політичних уподобань. Залучаємо науковців, керівників підприємств, голів ОТГ і сільських рад, аби упродовж двох-трьох років вийти з кризи і врятувати державу», – наголосив Михайло Цимбалюк.

За словами політика, Юлія Тимошенко має серйозний план розвитку країни, зокрема сільського господарства.

«Перед нами гарний приклад Польщі. Державу може розвивати фермерство, але для цього потрібні і пільгове оподаткування, і кредити для фермерів, і виділення їм землі. Десятки тисяч гектарів ріллі в одних руках – це неправильно. 30-50 гектарів – стільки має бути у фермера», – сказав Михайло Цимбалюк і додав: «Нині у Польщі 2,5 млн фермерських господарств, в Україні – лише 30 тисяч».

«Батьківщинівець» зазначив, якщо фермер чи власник паю хоче продати землю, то купувати її від імені держави має земельний банк і по тому надавати в оренду іншим людям.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова