Михайло Цимбалюк: 2018-й – рік нездійснених надій українців

Минулий рік був непростий, адже перед Україною постало багато нових викликів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, підсумовуючи 2018 рік, інформує прес-служба регіонального партосередку.

«Основне, що нас об’єднувало, підтримувало та скеровувало в правильному напрямку, – це загальнонаціональне бажання жити в країні з європейськими цінностями та традиціями. Ми стали сильнішими, виваженішими та мудрішими. Кожен день нас загартовував, формував внутрішній стержень, давав шанси бути справжніми творцями історії», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Очільник «батьківщинівців» Львівщини нагадав, що цьогоріч Юлія Тимошенко репрезентувала важливу й доволі об’ємну працю «Новий курс України»: у ній чітко окреслені покрокові пункти того, як вийти Україні із затяжної економічної кризи і стати в одну ланку з країнами Європейського Союзу.

«Маю велику надію, що у прийдешньому році суспільство дедалі більше консолідуватиметься довкола конструктивних ідей політиків, які мають мету та чітку стратегію розвитку країни! Вочевидь, що одним із основних завдань наступної влади має бути перемога у війні з російським агресором і повернення додому тих українців, які переважно через матеріальну скруту та відсутність державної підтримки виїхали за кордон, залишивши своїх близьких та рідних», – наголосив Михайло Цимбалюк.

За його словами, українці мають разом побудувати країну, у якій молодь мріяла б працювати і в якій кожен, незалежно від того, де живе, пишався б своєю Батьківщиною.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова