Міськрада Чернігова вимагає від керівництва України скасувати підвищення тарифів на газ

Громада Чернігова за підтримки місцевого осередку «Батьківщини» провела масштабний мітинг, на якому люди вимагали від Чернігівської міськради ухвалити звернення до Президента України.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, у підсумку самоврядний орган Чернігова ухвалив звернення до Президента України з вимогою негайно скасувати постанову Кабінету Міністрів про підвищення ціни на газ для населення.

Ініціативу фракції ВО «Батьківщина» підтримали 33 депутати Чернігівської міськради.

«Це маленька перемога в боротьбі з «грабіжницькими» цінами на газ та комунальні послуги! Віримо, що нас почують і скасують постанову», – наголосив голова Чернігівської міської «Батьківщини», депутат облради Дмитро Іванов.

За словами керівника фракції ВО «Батьківщина» в міськраді Чернігова Івана Бакшуна, новина про підвищення цін на газ сколихнула все місто.

«На початку тижня люди вийшли мітингувати під стіни облдержадміністрації. Тоді фракція «Батьківщина» вирішила на найближчій сесії ініціювати ухвалення звернення міськради до керівництва країни з вимогою скасувати необґрунтоване підвищення ціни. Депутатський корпус показав свою єдність у цьому важливому питанні для простих людей і влада має дослухатися до такого рішення», – зазначив «батьківщинівець» Іван Бакшун.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова