Міський голова від «Батьківщини» опікується спортом на Хмельниччині

На Хмельниччині Деражнянський міський голова, висуванець ВО «Батьківщина» Андрій Ковпак отримав подяку від боксерського спортивного клубу «Авангард». Вручення відзнаки відбулося на урочистостях з нагоди 60-річчя з дня створення одного із найвідоміших і найпопулярніших спортивних клубів регіону.

20170908_140905Про це повідомляє прес-служба Хмельницького обласного осередку партії.

Спортивна боксерська еліта Хмельниччини – це вихідці з «Авангарду». Належить до них і Андрій Ковпак, який є кандидатом у майстри спорту з боксу. Один із наймолодших міських голів України глибоко переконаний, що фізична культура і спорт – обов’язкові складники життя сучасної молоді.

«Завдяки тренуванням хлопці та дівчата не тільки мають відмінну фізичну форму, а й засвоюють певні життєві принципи, вчаться стійкості та незламності, дисципліні», – сказав Андрій Ковпак.

«Батьківщинівець» розповів, що робить усе можливе для розвитку спорту як в області, так і в районному центрі – Деражні. Андрій Ковпак допомагає організаційно і фінансово у проведенні змагань різного рівня, а ще – досі залишається діючим тренером боксерського клубу в рідному місті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова