Міська рада Бучі виступила проти продажу землі

Днями на сесії міської ради депутати ухвалили звернення до керівництва держави, в якому протестують проти відкриття ринку землі.

Як повідомляє пресслужба Київської обласної парторганізації, депутати Бучанської ради звернулися до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України .

«Враховуючи бойові дії на Сході України, при відкритті ринку землі є ризик втрати територій. Наша країна нині не готова до ринку землі ані в організаційному, ані в правовому, ані в економічному сенсі», – йдеться в документі.

Депутати наголосили, що відміна заборони на продаж землі має обговорюватися на загальнонаціональному референдумі і зазначили, що сьогодні в Україні державний кадастр та реєстр нерухомості не заповнені повністю та містять помилки. На думку «батьківщинівців», відкритий ринок землі без державної пільгової програми кредитування для фермерів ставить українські сільські господарства на межу виживання і може призвести до глибокої кризи в Україні.

«Земля може стати заручницею спекулятивних дій, внаслідок яких буде зірвано злагоджену роботу агропромислового комплексу, що може вплинути на продовольчу безпеку і призвести до дестабілізації в Україні», – зазначено в депутатському зверненні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова