Міська рада Боярки підтримала ініціативу «Батьківщини» щодо доплати пенсіонерам

Боярська міська рада підтримала ініціативу фракції ВО «Батьківщина» у Київській обласній раді щодо запровадження програми підтримки пенсіонерів.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партійного осередку, програма передбачає виплату щомісячної надбавки пенсіонерам за рахунок бюджетних залишків 2017 року. Йдеться про 5 млрд. грн. перехідних залишків, не використаних Київською облдержадміністрацією впродовж минулого року.

«Це рекордний показник неефективно використаних коштів, що мали б піти на відбудову і розвиток Київської області. Відповідно до розрахунків, вільних залишків вистачить, аби кожен пенсіонер нашої Боярки щомісячно впродовж року отримував 1000 гривень допомоги», – сказав депутат-«батьківщинівець» міської ради Анатолій Матейко.

Місцеві депутати переконані, що причиною рекордних залишків на рахунках стала банальна непрофесійність місцевої влади. Аби не дати невикористаним бюджетним коштам зникнути з рахунків, депутати закликають спрямувати їх на підтримку пенсіонерів.

Програма підтримки пенсіонерів Київської області запроваджується у рамках «Національної платформи захисту та збереження країни та її людей», ініційованої «Батьківщиною» у Київській області. Наразі тривають збори підписів на підтримку ініціативи «батьківщинівців».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова