«Батьківщина» відзначила черговий день народження міста Дубно

Активісти ВО «Батьківщина» взяли участь у святкових заходах з нагоди чергового дня народження міста Дубно, що на Рівненщині.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, з ініціативи заступника міського голови Руслана Мосійчука цього дня в місті відбувся черговий етап Кубка України зі стронгмену.

IMG_3487
На змагання приїхали чи не найсильніші богатирі країни на чолі з Василем Вірастюком і Сергієм Конюшком. Подивитися на боротьбу українських велетів прийшли сотні містян та гостей Дубна.

«Дякую колегам-депутатам Дубенської міськради, які підтримали мою ідею влаштувати такі змагання», – зазначив Руслан Мосійчук.

В іншій частині міста до свята відкрили дитячий майданчик, і хоча кошти на нього виділили з міського бюджету, встановили його власноруч депутати-«батьківщинівці».

IMG_3480
«Нам вдалося зекономити частину коштів і придбати ще декілька елементів для майданчика», – розповів голова Дубенської міської «Батьківщини», депутат міськради Андрій Хижняк.

Декілька годин із маленькими дітками гралися клоуни, створюючи святковий настрій. Аби у мешканців залишилися гарні спогади, «батьківщинівці» пригостили всіх смачним морозивом, що було дуже доречним у спеку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова