Миколаївський «батьківщинівець» піддав критиці дії влади з децентралізації

Голова Миколаївського обласного осередку «Батьківщини» Вадим Підберезняк взяв участь у громадських слуханнях з питань децентралізації, які проходили у селі Лиса Гора Первомайського району. 

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, мешканці села невдоволені рішенням облдержадміністрації щодо приєднання одного з найбільших сіл Первомайщини до Мигіївської ОТГ.


«Під час створення перспективного плану об’єднання громад чиновники не врахували думку жителів багатьох сіл та селищ, які на сьогоднішній час ще не ввійшли до жодної ОТГ. Тому в області трапляються випадки, коли громади виступають проти примусового приєднання. Якщо влада не почує людей, то вони готові до кардинальних дій – перекриття траси державного значення», – зазначив очільник миколаївських «батьківщинівців» Вадим Підберезняк.

У коментарі місцевим ЗМІ він наголосив, що примусове об’єднання громад безпосередньо пов’язане із законом про продаж землі. Адже громади «нарізають» так, щоби потім можна було вигідно продати землю окремим зацікавленим особам.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова