Миколаївський «батьківщинівець» організував Форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

У Миколаєві відбувся Форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ініціатором проведення якого виступив «батьківщинівець», кандидат у народні депутати України Ігор Павлов.

Як повідомляє пресслужба Миколаївської обласної парторганізації, на заході обговорили такі теми, як ефективність взаємодії влади та ОСББ, прояви корупції в сфері ЖКГ, банківське та договірне обслуговування ОСББ, енергоефективність.

«Міський форум ОСББ виявив масу проблем у житловому господарстві. На жаль, ми користуємося старим Житловим кодексом, якому 36 років, а Верховна Рада ухвалює суперечливі та взаємовиключні закони. Так, скасована норма обов’язкового ремонту інженерних споруд при передачі будинків на баланс ОСББ. Тепер місцева влада агітує за створення ОСББ, пропонуючи містянам узяти у власність старий напівзруйнований житловий фонд», – зазначив Ігор Павлов.

На думку представника «Батьківщини», держава має брати безпосередню участь у модернізації та відновленні застарілого житлового фонду й лише після цього передавати його у власність об’єднанням співвласників.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова