Миколаївські партійці вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Активісти Миколаївської обласної парторганізації поклали квіти до Меморіального комплексу в м. Нова Одеса «Сталевий солдат», який є одним із найвизначніших місць Миколаївщини.

Як повідомляє прес служба Миколаївської обласної парторганізації, в урочистих заходах взяли участь лідер миколаївських партійців Вадим Підберезняк разом із членами міжфракційної групи «Наша Батьківщина-Миколаївщина», які напередодні травневих свят висадили ялинки біля меморіалу.

«Мені дуже приємно, що до цього покладання долучилися і представники громадської організації «Батьківщина молода». Це значить, що пам’ять про роки війни та перемогу над фашистсько-німецькими загарбниками продовжує жити та передається із покоління в покоління. Низький уклін тим людям, які брали участь у бойових діях, кували перемогу в тилу та відбудовували нашу Батьківщину після завершення війни», – зазначив голова Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Вадим Підберезняк.

Команда миколаївської «Батьківщини» в усіх містах, районах та селах області вшановує пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова