Миколаївські партійці визначили пріоритетні напрями роботи

В офісі Миколаївської обласної парторганізації відбулася робоча нарада з очільниками місцевих партосередків, депутатами різних рівнів, партійними активістами.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної «Батьківщини», учасники зібрання підбили підсумки діяльності з початку року, обговорили нагальні питання розбудови політичної сили на місцях, визначили пріоритети агітаційної роботи.


«Вітаю «батьківщинівців» із черговою перемогою нашої партії на виборах до рад ОТГ. Ми вчергове довели, що навіть адмінресурс, який використала влада 29 квітня, не допоміг їй. Високий результат «Батьківщини» зобов’язує нас, миколаївців, докласти максимальних зусиль для подальших перемог на президентських та парламентських виборах», – сказав очільник Миколаївської обласної «Батьківщини» Михайло Соколов.

Представник виконавчого секретаріату партії Ігор Заречанський поінформував присутніх про сучасну розстановку політичних сил у країні та позицію «Батьківщини».

«Батьківщинівець» окреслив першочергові завдання, які поставила лідер партії Юлія Тимошенко перед партійними осередками та закликав присутніх до активної роботи з виборцями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова