Миколаївські партійці відстоюють права мешканців на медичне обслуговування

Депутат-«батьківщинівець» Вознесенської районної ради Миколаївської області Олександр Годовиченко звернувся до райради з проханням виділити кошти на утримання комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня».

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, ініціатива депутата викликана відмовою керівництва райради допомогти з фінансуванням лікарні, посилаючись на те, що заклад знаходиться у комунальній власності міста, а не району.

«Так склалося, що Вознесенська центральна районна лікарня обслуговує на високому професійному рівні не лише мешканців Вознесенська, а й пацієнтів усього району. ОТГ Вознесенщини виділили для лікарні кошти, а райрада зволікає з вирішенням цього питання. Кошти лікарні потрібні саме тепер, у першу чергу, на оплату комунальних послуг», – зазначив Олександр Годовиченко.

За словами партійця, його ініціативу підтримали більшість депутатів та колектив лікарні, а також було створено робочу групу для планування виділення коштів на утримання лікарні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова