Миколаївські партійці допомогли в оновленні районної лікарні

В Арбузинській районній лікарні завдяки допомозі «батьківщинівців» запрацював ліфт, а медики отримали засоби індивідуального захисту для боротьби з пандемією коронавірусу.

Як повідомляє пресслужба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», очільник миколаївських партійців Вадим Підберезняк, будучи народним депутатом України VIII скликання, домігся виділення коштів для встановлення нового ліфту в Арбузинській лікарні, що не працював із 1985 року.

«Медичні працівники буквально на своїх плечах підіймали важкохворих пацієнтів по сходах лікарні. Нині проблему вирішено, в медичному закладі працює сучасний ліфт, який значно облегшив роботу медперсоналу лікарні. Власними силами та за рахунок коштів районного бюджету в Арбузинській ЦРЛ зроблено багато для комфорту працівників і пацієнтів. Я вже не перший рік допомагаю цій лікарні і переконаний, що наша співпраця триватиме й надалі», – зазначив лідер миколаївський «батьківщинівців» Вадим Підберезняк.

Головний лікар первинної ланки Лариса Смага подякувала Вадиму Підберезняку за розроблену з його ініціативи програму «Доступний лікар» та придбання за кошти держсубвенції для сімейних лікарів Арбузинщини автомобіля «Чері Тіго».

Медики також висловили вдячність за отримані засоби індивідуального захисту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова