Миколаївські партійці допомогли сільським амбулаторіям

Голова Миколаївської обласної парторганізації Вадим Підберезняк і депутат Первомайської районної ради Валентин Вусик передали захисні маски та халати сільським амбулаторіям Первомайського району.

Як повідомляє пресслужба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», ці засоби індивідуального захисту для медиків Первомайщини пошили на підприємстві депутата Валентина Вусика.

«Ми відвідали чотири сільських амбулаторії, до яких, на жаль, не завжди доходить влада та спонсори. Дякую Валентину Вусику, який не вперше допомагає медичним закладам Первомайщини, зокрема засобами індивідуального захисту. Наші медпрацівники повинні мати гідні умови праці та бути захищеними від інфекційних захворювань», – зазначив лідер миколаївських партійців Вадим Підберезняк.

У кожній амбулаторії команда Вадима Підберезняка чула слова вдячності від медпрацівників та пацієнтів. Разом із директорами амбулаторій вони обговорили важливі питання щодо розвитку медицини у сільській місцевості, оглянули медичні заклади та поспілкувались із місцевими жителями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова