Миколаївські партійці допомагають спеціалізованій школі-інтернату

Очільник міських партійців Михайло Соколов зустрівся з батьківським комітетом та педагогами Миколаївської спеціалізованої школи-інтернату №3.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, батьки підписали звернення з проханням не допустити закриття закладу.

Мати дівчинки з особливими потребами Наталія Колесніченко розповіла, що на початку квітня чиновниця департаменту освіти облдержадміністрації заявила про намір закрити заклад і перевести дітей до іншого інтернату та загальноосвітніх шкіл. На думку матері, таке рішення призведе до загострення психологічних та фізичних проблем у нездорових дітей.

«Подібний намір – справжній прояв жорстокості та цинізму. Виконуючи завдання від міністерства освіти, чиновники втратили здоровий глузд. Про яку інклюзивну освіту може йти мова? Навіщо особливих дітей «розподіляти» відповідно якихось норм та завдань до стандартних шкіл? Їх там просто знищать, враховуючи тенденції до булінгу», – зазначив на зустрічі очільник миколаївських партійців Михайло Соколов.

Побачивши достойні умови, в яких перебувають діти в спеціалізованій школі, Михайло Соколов запевнив, що обласна рада, зокрема фракція «Батьківщина» ніколи не погодиться на закриття спеціалізованої школи-інтернату.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова