Миколаївські партійці домоглися виділення коштів на ремонт доріг

Представники Миколаївського обласного партосередку підтримали вимоги мешканців міста Первомайська щодо виділення коштів на ремонт доріг місцевого значення.

Як повідомляє прес служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», ще у березні цього року місцеві партійці разом із містянами вийшли на акцію протесту, щоб привернути увагу обласного керівництва до питання ремонту місцевих доріг на Первомайщині.

«Вимоги виділити кошти на ремонт начебто почув голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стадник, але нічого не зробив. Довелося нагадати йому про обіцянки та закликати їх виконати. Нарешті за нашої наполегливості заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку Олександр Бондарь, який є депутатом від ВО «Батьківщина», підписав рекомендацію про виділення 20 мільйонів гривень на ремонт доріг місцевого значення в м. Первомайськ», – зазначив голова Миколаївської обласної парторганізації Вадим Підберезняк.

Політик зазначив, що партійці та представники громадськості пильно стежитимуть за використанням коштів та якістю виконання робіт.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова