Миколаївські «батьківщинівці» заявляють про порушення виборчого законодавства

Лідер партійців Миколаївщини Михайло Соколов заявив про порушення прав виборців та тиск на депутатів від ВО «Батьківщина» в ході виборчої кампанії.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, на прес-конференції в Миколаєві Михайло Соколов оприлюднив факти неправомірних дій влади.

3

За словами «батьківщинівця», на Миколаївщині зафіксовано утворення одномандатних виборчих округів зі значною різницею в кількості виборців: в окремих округах цей показник сягає 500%.

«Кандидат на посаду голови Новополтавської ОТГ Новобузького району від ВО «Батьківщина» Юрій Медведєв звернувся до районного суду з позовом про визнання протоколу комісії про утворення округів недійсним. Суд Новобузького району прийняв сторону позивача, підтримав його й Одеський апеляційний адміністративний суд. Але комісія продовжує порушувати законодавство та ігнорує ухвалу, тим самим позбавляючи громадян права на законне представництво своїх інтересів у виборному територіальному органі», – розповів Михайло Соколов.

Він переконаний, що такі оборудки з протоколами й інші очевидні порушення законодавства є нічим іншим, як бажанням партії влади та колишніх «регіоналів» сфальсифікувати результати місцевих виборів.

Лідер Миколаївської «Батьківщини» направив до Миколаївської обласної прокуратури депутатське звернення з вимогою запобігти порушенням законодавства.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова