Миколаївські «батьківщинівці» захищають права дітей з особливими потребами

У Миколаєві відбулася зустріч представників обласного партосередку ВО «Батьківщина» з батьками та педагогами спеціалізованої школи-інтернату № 3, на якій обговорили майбутнє навчального закладу.

Як інформує прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, за попередньою домовленістю зустріч мала відбутися в сесійній залі облради. Натомість в останній момент людям відмовили в наданні приміщення начебто з технічних причин.

«Протягом двох місяців миколаївські «батьківщинівці» відстоюють права дітей школи-інтернату № 3. Місцева влада намагалася ліквідувати спеціальний навчальний заклад, а дітей з особливостями інтелектуального розвитку перевести до загальноосвітніх шкіл та частково – до іншого інтернату. Після наших активних дій та численних заяв обласна влада все ж таки ухвалила рішення поки що не закривати інтернат», – розповіла член бюро Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Наталія Дурачевська.

Вона вважає цей факт беззаперечною перемогою «батьківщинівців», батьків та вчителів.

На зустрічі представники батьківського комітету навчального закладу висловили вдячність очільнику партійців Миколаївщини Михайлу Соколову за принципову позицію в захисті інтересів дітей з особливими потребами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова