Миколаївські «батьківщинівці» зафіксували, що виборці голосували поза кабінками

В Арбузинському районі Миколаївської області партійці виявили порушення на дільниці, яка розташована у відділенні для постійного проживання одиноких інвалідів та людей похилого віку в смт Арбузинка.

Про це повідомляє пре-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Члени ДВК №480002 разом із кандидатами в депутати зафіксували, що голосування проводилося в коридорі за столом, а не в кабінці для голосування. Літні люди мали в руках папірці, на яких було написано, що голосувати треба за кандидата від БПП Травянка на посаду голови ОТГ, а в бюлетені по виборах депутатів стояли позначки навпроти прізвища Єдин, представника партії «Наш край».

Також є свідки, що у завідуючої цього стаціонарного відділення люди запитували, чи отримають вони гроші, якщо їхні прізвища відсутні у списку виборців.

«Ганебно, що під час виборів відбуваються маніпуляції волевиявленням безпомічних, самотніх людей. Невже діюча влада настільки слабка й невпевнена, що вдається до брутального та кричущого ігнорування статті 71 Конституції України? Спостерігачі та кандидати в депутати від «Батьківщини» склали відповідний акт про порушення «Закону про місцеві вибори», який додано то скарги», – зазначив голова Миколаївської обласної парторганізації Михайло Соколов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова