Миколаївські «батьківщинівці» взяли участь в екологічній акції

Представники Миколаївського обласного партосередку долучилися до проведення інформаційно-просвітницької акції за збереження Бузького Гарду та річки Південний Буг, присвяченої Всесвітньому дню боротьби з греблями.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», в акції, що відбулася на узбережжі Південного Бугу, взяли участь громадські активісти, екологи, представники козацьких організацій, учасники АТО, молодь.

«Всіх нас об’єднало бажання захистити українську річку Південний Буг від гідротехнічної діяльності «атомників» та серйозного вторгнення в природу. Енергетика окупує річку під водосховища, затоплює її пороги та робить нездатною боротися із забрудненнями. Наша мета – зберегти головну артерію українського степу – Південний Буг, яка потерпає від гребель на ній», – зазначив заступник голови Миколаївської обласної парторганізації Олег Кравець.

Політик наголосив, що коли Південноукраїнська атомна станція не відмовиться від своїх амбіцій, то будуть затоплені унікальні території – острів Гардовий (осередок козацької слави), червонокнижні рослини, загинуть тварини і все живе.

Учасники акції прбрали територію, організували флешмоб із метою привернути увагу до екологічних проблем, взяли участь у підрахунку червонокнижних рослин, відвідали острів Гардовий.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова