Миколаївські «батьківщинівці» взяли під опіку школу-інтернат для особливих дітей

Представники Миколаївського обласного партосередку ВО «Батьківщина» завітали на свято останнього дзвоника до спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №3.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», місяць тому до очільника партійців краю Михайла Соколова звернулися батьки з проханням захистити школу-інтернат, яку влада планує закрити. З того часу миколаївські «батьківщинівці» взяли під опіку навчальний заклад, де виховуються діти з особливими потребами.

«Сподіваюся, що ми зустрінемося з вами і наступного навчального року саме в цьому закладі, який зможемо зберегти. Як депутат обласної ради обіцяю, що гостро поставлю на сесії питання стосовно необхідного ремонту та добудови спального корпусу. На жаль, інколи влада допускає помилки, які слід виправляти. Такою помилкою було рішення про закриття вашої школи», – зазначив голова Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Соколов.

Очільник миколаївських партійців привітав дітей та їхніх батьків зі святом і передав школі книжкові набори біблейської тематики.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова