Миколаївські «батьківщинівці» виступили проти закриття спеціалізованого інтернату

Партійці Миколаївщини оприлюднили заяву, в якій висловили обурення ситуацією, що склалася навколо спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №3, зокрема намірами обласної влади закрити заклад.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, ще в квітні до громадської приймальні осередку звернулися батьки та педагогічний колектив інтернату з проханням не допустити його закриття.


«Місцева влада діє цинічно, намагаючись ліквідувати спеціальну школу-інтернат та перевести дітей з особливостями інтелектуального розвитку до загальноосвітніх шкіл і частково до іншого інтернату. Цей заклад можна й потрібно зберегти, виділивши фінансування з обласного бюджету. Натомість місцеві чиновники знайшли простіший вихід із ситуації – закрити заклад», – зазначив очільник Миколаївської обласної парторганізації  Михайло Соколов.

У Міжнародний день захисту дітей миколаївські «батьківщинівці» відвідали вихованців інтернату й подарували їм іграшки, солодощі, фрукти. Разом із капеланом УПЦ діти та дорослі помолилися за збереження навчального закладу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова