Миколаївські «батьківщинівці» відзначили річницю створення партії

У селі Мигія Первомайського району Миколаївщини відбулася зустріч партійного активу з нагоди 18-ої річниці створення «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, представники Вознесенської, Первомайської, Арбузинської, Миколаївської районних та міських партосередків, обласної організації взяли участь у перегонах на рафтах порогами річки Південний Буг.

DSC_2634
Під час зустрічі відбулося нагородження партійців, які стояли у витоків створення та розбудови «Батьківщини».

«Подібні зустрічі сприяють формуванню єдиного командного духу, гуртують колектив однодумців. Ми розпочинаємо кампанію проти підняття рівня Олександрівського водосховища та затоплення частини Національного природного парку «Бузький Гард». Саме завдяки позиції «Батьківщини» заповіднику надали статус Національного парку. Ми засуджуємо наміри «Енергоатому» підняти рівень водосховища й підтопити місцевість, нашу культурну, природну та історичну цінність», – повідомив очільник Миколаївської обласної парторганізації Михайло Соколов.

DSC_2543
Перший заступник голови обласного партосередку Олег Кравець зазначив, що 18-тий день народження партії доводить, що «Батьківщина» – потужна політична сила, а не короткотерміновий проект. Це українська парламентська партія з розгалуженою та потужною структурою в усіх регіонах України, від великих міст до маленьких сіл.

У спуску на рафтах взяли участь три команди, серед яких переможцем стала команда «батьківщинівців» на чолі з Михайлом Соколовим.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова