Миколаївські «батьківщинівці» стали на захист інтересів трудового колективу

До Миколаївського обласного партосередку ВО «Батьківщина» звернувся співробітник комунального підприємства «Миколаївелектротранс» Борис Шут з проханням захистити колектив від свавілля нинішнього керівництва.

Про це інформує прес-служба Миколаївської обласної партійної організації.

За словами Бориса Шута, від імені колективу він уже звертався до окремих народних депутатів, керівництва міста та області. У зв’язку із відсутністю реакції вирішив прийти до партії «Батьківщина», адже довіряє їй.

«Насправді ситуація на підприємстві жахлива. Як з’ясувалося, новий керівник КП «Миколаївелектротранс» поступово доводить підприємство фактично до руйнації – скорочує досвідчених робітників, не виплачує вчасно зарплату та й просто не в змозі ефективно керувати, – зазначає член бюро обласного партосередку ВО «Батьківщина» Наталія Дурачевська. – Звісно, ми від імені парторганізації та депутатів-«батьківщинівців» звернемося до органів місцевого самоврядування та місцевої виконавчої влади з вимогою навести лад на підприємстві та захистити колектив».

Наталія Дурачевська повідомила, що планується зустріч очільника партійців Миколаївщини Михайла Соколова з трудовим колективом «Миколаївелектротрансу».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова